گردهمایی مذهبی استارتاپ ها به مناسبت ماه محرم

0
68
گردهمایی مذهبی

جمعی از فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران قصد دارند برای اولین بار گردهمایی مذهبی شرکت های استارتاپی، دانش بنیان و کسب و کارهای اینترنتی را در محرم امسال برگزار نمایند. با توجه به اینکه تمامی امور این مراسم توسط استارتاپی ها انجام خواهد شد؛ جمع آوری هزینه آن را نیز استارتاپ گندم با کمک جمعی افراد فعال در حوزه کارآفرینی بر عهده گرفته است.

گندم؛ پلتفرم تأمین مالی جمعی (Crowdfunding) توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف و تهران راه اندازی شده که از ترکیب مدل های مبتنی بر اهدا و پاداش استفاده می نماید. بدین‌ صورت که برخی از پروژه‌های تعریف شده در آن صرفا مشارکت بلاعوض کاربران و مخاطبان خود را می‌طلبد و برخی دیگر در ازای مشارکت کاربران پاداشی را برای آنها درنظر می‌گیرد.

گندم

علاوه بر این، گندم بستری برای مؤسسات خیریه، کارآفرینان و صاحبان ایده است تا از منایع مالی گردآوری شده در فعالیت های خیریه و کارآفرینی نیز استفاده شود. از جمله پروژه های موفق آن کفش خوش قدم با جمع آوری مبلغ ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان جهت تهیه ۱۵۵ جفت کفش برای کودکان نیازمند جنوب تهران بوده است. #مثل_فرزند_خودم  دیگر پروژه پرطرفدار گندم است، با هدف تهیه نوشت افزار ایرانی برای دانش آموزان نیازمند، که تاکنون حدود ۱۶ میلیون تومان جمع آوری نموده است.

 

برگزاری این گردهمایی مذهبی نیز از دیگر پروژه های گندم می باشد که برگزاری آن را کاملا “دلی” می دانند و برای تأمین هزینه های آن از همه افراد یاری می طلبند. برای کمک به این مراسم، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

کمک به گردهمایی مذهبی استارتاپ ها

زمان: پنجشنبه ۶ مهر از اذان ظهر تا ساعت ۱۴

مکان: خیابان کارگر شمالی، خیابان ۱۶، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، ساختمان شماره ۳

افزودن دیدگاه