سومین رویداد قاعده بازی با محوریت آموزش بوم مدل کسب و کار در راه است. در این رویداد شرکت کنندگان با بخش های مختلف بوم آشنا شده و با توجه به ایده های مطرح شده یک به یک آن بخش ها را به بحث گذاشته و روی بوم مخصوص خود پر می کنند. این بوم برای هرگونه کسب و کاری که در فکر راه اندازی آن هستید، یا در آن دچار مشکلاتی شده اید به کمک شما می شتابد و اوضاع کاریتان را بهبود می بخشد.

رویداد چه برنامه هایی دارد؟ آموزش بوم مدل کسب و کار توسط زهره لورک آقا، تیم سازی، کار تیمی بر روی بوم ها، پنل گفت و گو با نوید افراز بنیانگذار استارتاپ موفق ” نُد “.

چرا رویداد یک روزه؟ با توجه به مشغله بعضی افراد که فرصت شرکت در رویدادهای سه روزه را ندارند، سومین قاعده بازی به صورت یک روزه از ساعت ۸ صبح لغابت ۴ بعد از ظهر برگزار می گردد تا سهولتی را برای شرکت کنندگان ایجاد کند.

کد تخفیف هم دارید؟ بله، همفکر کرمان، دانشگاه آزاد اسلامی، انجمن باران بینش جوانان کویر، استارتاپ فانوس پارسی و مرکز مشاوره کسب و کار کارآفرین کدهای تخفیف این رویداد را دارند و می توانید با استفاده از هرکدام از آن ها، تا روز شنبه ۲۱ مرداد ماه از این کدها استفاده نمایید.

چگونه ثبت نام کنیم؟ از طریق وب سایت ایونت سنتر می توانید ثبت نام خود را انجام دهید. البته در آنجا دو نوع بلیط وجود دارد، بلیط های زود هنگام برای افرادی که برنامه ریزی دارند و سریعتر ثبت نام خود را انجام می دهند که طبیعتا هزینه کمتری را می پردازند. بلیط های دیر هنگام برای افرادی که دیرتر دست به کار شده و برای ثبت نام هزینه بیشتری را می پردازند، اما قطعا از روبدادهای بعدی جز شرکت کنندگان زود هنگام خواهند بود.

ثبت نام سومین رویداد قاعده بازی

گروه تلگرامی رویداد قاعده بازی

 

2 ديدگاه

 1. رویداد خوبی بود و میزبانی خیلی با کیفیت انجام شد. ادامه یافتن این رویداد مطئمناً کیفیت و کارآمدی این کارگاه را ارتقا خواهد داد. کار کردن روی بوم مدل کسب و کار با توجه به اینکه پر کردن آن باید در زمان کم انجام شود و بعد از آن چند روز کار تیمی روی بوم و بررسی بوم و انجام تحقیقات می‌توان به نتایج خوبی برسد، بهتر است به صورت پیوسته و چند مرحله‌ای انجام شود که شرکت‌کنندگان در رویداد بتوانند در رویداد بعدی بوم بهبود یافته و به واقعیت نزدیک شده را ارائه دهند و با مشورت مربی و دیگر دوستان آن را به چالش بکشند و دوباره دوره تحقیقات انجام شود و سریع بتوانند به شروع و محصول اولیه برسند(که به نظرم مفهوم استارتاپ همین است که روی ایده‌ها در فضایی مبهم کار شده و فرضیه‌ها اصلاح شوند و خیلی سریع وارد مرحله ارائه شویم(که در توسعه چابک مطرح است) ). به این ترتیب می‌توان هم در پر کردن مدل کسب و کار که بسیار مهم است مهارت کسب و کرد و هم کار تیمی را تمرین کرد و هم انگیزه و حمایت گروهی دریافت کرد.
  موفق باشید

 2. رویداد عالی
  استادرویداد عالی تر😊
  و قطعا در مراحل آینده به جاهای خیلی بهتری میرسه و این نیازمند همکاریه همه بچه های حوزه ی کار آفرینیه
  واقعا جا داره از خانوم لرک آقا که خالصانه داره برای ارتقاء کارآفرینی کرمان تلاش میکنه سپاسگذاری کنم
  به امید موفقیت هرچه بیشتر ایشون در تمامی مراحل زندگی🌷🌷🌷

افزودن دیدگاه