میهمانی آبانی ها؛ تیم برتر ماراتون دانشگاه شریف در چهل و پنجمین همفکر کرمان

0
87
همفکر

هفته گذشته بزرگترین رویداد کارآفرینی که در کشور برگزار شد چهارمین ماراتون برنامه نویسی دانشگاه شریف با تم تلفن همراه بود. طبیعتا این ماراتون هم طبق روال دیگر رویدادها شرکت کنندگان پر شوری را برای رقابتی تنگاتنگ از سراسر کشور دور هم جمع کرده بود؛ بالاخره پس از سه روز تلاش تیم آبان که با هدف برترین شدن به مسابقه رفته بود، به این موفقیت دست یافت و به همه استارتاپی ها نشان داد که خواستن، توانستن است. این تیم با این جمله راهی این مسابقه شد: ” می رویم تا اول شویم”. تیم آبان که از شرکت راهکارهای پایدار آبان پا گرفته بود، جاوید مؤمنی، عارف بحرینی نژاد، سودابه بلوری و مریم جدیدی را در خود جای داده بود. پس از ارسال تبریک های پیاپی از طرف دوستان همفکر کرمان چهارشنبه ۲۹ شهریور این جامعه برای جشن موفقیت تیم آبان به این شرکت دعوت شده اند.

شرکت راهکارهای پایدار آبانالبته برنامه چهل و پنجمین همفکر به اینجا ختم نخواهد شد، همفکری ها با هادی فرنود هم ملاقاتی اسکایپی دارند. هادی فرنود؛ هم بنیانگذار همفکر و بنیانگذار کاموا به صورت آنلاین به دورهمی ما سر می زند و از همفکر، بنیانگذاری آن، فلسفه برگزاری اش و دلیل پایدار ماندنش می گوید. علاوه بر این به سؤالات دوستان مشتاق به شرکت در رویداد جاده ابریشم نیز پاسخ داده می شود تا استارتاپ های کرمان با اطلاعات بیشتری برای شرکت در این رویداد بزرگ، شبکه سازی و کسب موفقیت در آن حاضر شوند.

هادی فرنودچهل و پنجمین همفکر چهارشنبه ۲۹ شهریور رأس ساعت ۱۶ در شرکت راهکارهای پایدار آبان شروع خواهد شد، ساعت ۱۷ هادی فرنود را به صورت آنلاین در جمع خود خواهیم داشت و ساعت ۱۸ رویداد پایان خواهد یافت. برای شرکت در این دورهمی صمیمانه کارآفرینی لطفا ثبت نام نمایید.

ثبت نام چهل و پنجمین همفکر کرمان

 

کانال های ارتباطی همفکر کرمان

گروه تلگرام همفکر کرمان

کانال تلگرام همفکر کرمان

پیج اینستاگرام همفکر کرمان

افزودن دیدگاه