همفکر کرمان

همفکر کرمان هم در چلّه خود به سر می برد و مثل همیشه با میزبانی پرمهر دوستان ارزش آفرین همراه خواهد بود. این دورهمی صمیمانه را هر هفته به میهمانی دعوت می کنند، حتی زمستان ۹۵ در الکامپ کرمان هم، غرفه همفکر میزبان داشت. علاوه بر غرفه، شانزدهمین همفکر را نیز در نمایشگاه برگزار کردیم و افرادی چون مهندس دوست محمدی مدیر عامل مخابرات استان کرمان، ایمان افراش مدیر عامل گروه فناوری و تجارت سیکا و مینا صدقی را از ایوند نیز در جمع خود داشتیم. علاوه بر این اپلیکیشن آدرس یاب نیز در جمع دوستان خود را معرفی نمود. هماهنگی برگزاری رویداد در آن فضا و غرفه اش که با میزبانی گرم کانون آگهی و تبلیغات مرکزی همراه بود، این هفته نیز همفکر کرمان را به شرکت خود دعوت نموده است.

 

الکامپ کرمان

 

محمد سلطانی مدیر عامل کانون آگهی و تبلیغات مرکزی، این مجموعه را تحت عنوان مؤسسه نمایشگاهی و تبلیغات محیطی معرفی می نماید که پروژه هایی همچون الکامپ ۹۵ کرمان، نمایشگاه کتاب، نمایشگاه سوغات کرمان با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و نمایشگاه ازدواج با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان را در رزومه خود حک کرده است. این مجوعه که از سال ۸۹ تأسیس شده است همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

چهارشنبه ۱۵ شهریور رأس ساعت ۱۹ دورهمی صمیمانه خود را در آبنوس ۸، برج آبنوس، بلوک B، طبقه ۵، واحد ۵۲ کانون آگهی و تبلیغات مرکزی شروع خواهیم نمود. طبق روال همیشگی این هفته هم، هفته نامه شنبه را از تهران دریافت نموده ایم، می توانید آن را در همفکر تحویل بگیرید.

و در نهایت سپاسگزاریم از این که جهت احترام به قوانین رویداد برای شرکت در آن ثبت نام می نمایید.

ثبت نام چهل و سومین همفکر کرمان

 

کانال های ارتباطی همفکر کرمان

گروه تلگرام همفکر کرمان

کانال تلگرام همفکر کرمان

پیج اینستاگرام همفکر کرمان

 

 

افزودن دیدگاه