پنجاه و دومین همفکر کرمان در پدیدار و گفتگو با بنیانگذار اصفهان پلاس

0
59
اصفهان پلاس

پنجاه و دومین همفکر کرمان را هم مهمان پدیدار هستیم، همان شرکت فناوری که چندباری میزبان این دورهمی بوده است. پدیدار مهر ۹۵ بعد از حمایت از رویداد گردشگری کرمان و آشنایی با دنیای کارآفرینی پا به این عرصه گذاشت و روز به روز کمک بیشتری با این جامعه نمود. از میزبانی همفکر گرفته تا رویدادهایی که برنامه ریزی شده و پیش رو دارد.  امروز در همفکر اتفاق دیگری هم رخ خواهد داد، گفتگوی اسکایپی با محمد زاهدی بنیانگذار اصفهان پلاس خواهیم داشت.

اصفهان پلاس برخی از اهدافش را اطلاع رسانی رویدادهای اصفهان، انعکاس فعالیت های جامعه پویای (community) کار آفرینی، هم افزایی و شبکه سازی ارتباط افراد علاقه مند و فعال این حوزه با یکدیگر، گرد آوری و انتشار مجموعه ای از آخرین اطلاعات و ادبیات و محتوای نوین حوزه کار آفرینی و دوره ها و فعالیت های مرتبط می داند.

محمد زاهدی هنگام صحبت از اصفهان پلاس می گوید: ” روزانه به قدری به دوستان و افراد جامعه ام منبع کارآفرینی معرفی می کردم و سؤالات تکراری پاسخ می گفتم که تصمیم گرفتم همه این مطالب را یک جا گردآوری کنم و هر زمان افراد سؤالات مشابه می پرسند بگویم اصفهان پلاس” .

اینگونه شد که اصفهان پلاس با دغدغه شکل گرفت و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. این جامعه کاملا غیرانتفاعی شکل گرفته و همانند “نکو” وابسته به هیچ ارگان خاصی نمی باشد.

از محمد خواسته شده در همفکر علاوه بر اصفهان پلاس از کار تیمی بگوید، بچه های کارآفرینی اصفهان محمد را پدر این جامعه می دانند و می گویند ماه هایی که او در ایران حضور ندارد کمرنگ شدن جامعه خودش را به نمایش می گذارد. آن ها می گویند هر زمان که ما دچار مشکل تیمی می شویم اول به سراغ محمد می رویم تا با راهکارهایش مانع از هم پاشیدن تیم شود.

اگر بوم ناب را می شناسید، محمد فردی است که مستقیم زیر نظر خود اش موریا این بوم را فرا گرفته است. برای شنیدن حرف هایش همفکر امروز را از دست ندهید. همین حالا ثبت نام نمایید.

ثبت نام در پنجاه و دومین همفکر کرمان

کانال های ارتباطی همفکر کرمان

گروه تلگرام همفکر کرمان

کانال تلگرام همفکر کرمان

پیج اینستاگرام همفکر کرمان

افزودن دیدگاه