استارتاپ ویکند سلامت؛ ۱۵ تا ۱۷ آذرماه

Health Startup Weekend

0
88
استارتاپ ویکند

استارتاپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) بر‌گزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، تیم تشکیل دهند و هر تیم ایده‌ای را اجرا کند و در پایان روز جمعه در مراسم اختتامیه داوری در این زمینه انجام شود. این داوری روال همیشگی کار است اما برنده واقعی این ۳ روز تیمی است که از همان فردای پایان رویداد کارش را به صورت جدی شروع کند.

کرمان از دوسال پیش تا کنون برگزار کننده ۳ استارتاپ ویکند در این جامعه بوده است و حالا چهارمین رویداد با پیش زمینه سلامت.استارتاپ ویکند

با توجه به ضرورت موضوع سلامت و پیشرفت استارتاپ های مختلف این حوزه، قسمتی از جامعه کارآفرینی کرمان هم بر آن شد تا رویدادی را در این زمینه برگزار نماید. این رویداد که تحت عنوان استارتاپ ویکند سلامت است توسط تیم ابوالفضل صلواتی زاده به مرحله اجرا درآمده است. معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی، کمیته تحقیقات دانشجویی این دانشگاه با همکاری مرکز نوآوری استان کرمان برگزار کنندگان این رویداد می باشند.

ایده هایی که افراد می توانند در این رویداد ارائه دهند؛ حیطه های بیمارستان، آزمایشگاه،کلینیک،داروخانه و محصولات بهداشتی، صنعت و معدن ،خانه و محیط شهری و همچنین آموزش را از دنیای سلامت در برگرفته است.

استارتاپ ویکند سلامت هم همچون رویدادهای ۵۴ ساعته دیگر پیش رویدادهایی را ترتیب داده است، این پیش رویدادها با عنوان جلسات هم اندیشی برگزار می شوند. جلسات هم اندیشی رایگان بوده و افراد می توانند برای اطلاعات بیشتر از رویداد اصلی در این جلسات شرکت نمایند. هم اندیشی ها در سالن کنفرانس معاونت دانشگاه علوم پزشکی برگزار می گردند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به کانال تلگرام این رویداد مراجعه نمایید.

تاریخ برگزاری این رویداد پانزدهم الی هفدهم آذرماه می باشد، شرکت کنندگان فقط تا تاریخ هفتم این ماه فرصت ثبت نام دارند. همین حالا برای ثبت نام اقدام نمایید.

ثبت نام استارتاپ ویکند سلامت

کانال تلگرام استارتاپ ویکند سلامت

اینستاگرام استارتاپ ویکند سلامت

 

افزودن دیدگاه