شتابدهنده نوین تک

شتابدهنده نوین تک زیرمجموعه شرکت پرداخت نوین آرین، PSP بانک اقتصاد نوین است که دفتر کاری و فضای کار اشتراکی آن در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی قرار دارد و به پشتوانه شبکه فعال خود، برنامه آموزشی قدرتمند و تجربه مربیان باسابقه و متخصص در جهت کمک به استارت آپ های فعال در حوزه های تکنولوژی مالی، اینترنت اشیاء، تجارت الکترونیک و بازی سازی قدم برداشته است. رویداد کارآفرینی کارمانو؛ با همکاری این شتابدهنده، دانشگاه باهنر و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان برگزار می گردد.

کارمانو به صورت رویدادی ۳ روزه همراه کار خود را از چهارشنبه ساعت ۹ صبح آغاز نموده و ساعت ۱۶ جمعه پایان می یابد. این رویداد که متشکل از مجموعه‌ای از کارگاه‌های عمومی و تخصصی برای شکل‌دهی به کسب‌وکارهای نوپا، سخنرانی و ارائه تیم‌های کارآفرین نوپا بوده، سعی در توسعه شبکه فعال کارآفرینی در استان کرمان خواهد داشت.

در این سه روز ۶ کارگاه آموزشی یک الی دو ساعته با موضوعات توسعه کسب و کار ارزش محور، طراحی فرضیه ارزش، دروازه ارزش، تعامل ارزش و محصول ارزش محور، جریان های درآمدی و چگونگی ارائه توسط مربیانی بامهارت از شتابدهنده نوین تک ارائه خواهد شد. شرکت کننده ها می توانند به صورت فردی یا تیمی در رویداد کارمانو ثبت نام کنند، در صورت نیاز به تیم، فرآیند تیم سازی در آغاز روز نخست صورت می گیرد و پس از سه روز تلاش و یادگیری، تیم ها در روز آخر به ارائه پرداخته و داوری خواهند شد. در نهایت برگزیدگان به ترتیب ۳ میلیون ، ۲ میلیون و ۱ میلیون تومان جایزه دریافت خواهند نمود.

حامیان کارمانو شرکت “پرداخت نوین آرین”، “نکو” رسانه کارآفرینی کرمان و فضای کار اشتراکی “لندیما” می باشند. این رویداد در تاریخ دوم تا چهارم اسفندماه در محل دانشگاه باهنر برگزار می شود. همین حالا ثبت نام خود را انجام دهید و از تخفیف بلیط های زودهنگام آن برخوردار شوید. برای اطلاعات بیشتر به لینک ثبت نام رویداد کارمانو مراجعه فرمایید.

ثبت نام رویداد کارمانو

 تلگرام کارمانو

اینستاگرام کارمانو

 

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه