استارتاپ کیکی بازار؛ راه حلی امروزی تر برای خرید

Kikibazar Startup

0
133

امروزه افراد برای بیشتر نیازهای روزمره خود به دنبال راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدی هستند، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام به خرید کالا می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کیکی بازار : ارزان تر، سریع تر، زندگی راحت تر

۶ ماه قبل محمد حسین شیخ زاده یکی از برنامه نویسان کرمانی با آگاهی از این دغدغه های جامعه، ایده “کیکی بازار” به ذهنش رسید و بلافاصله شروع به فعالیت کرد. لغت “کیکی” نام تپه ایست کوچک و خاطره انگیز واقع در شهرستان رابر از توابع استان کرمان که در محل سکونت گردانندگان وب سایت واقع شده است.

کیکی بازار با شعار ” ارزان تر، سریع تر، زندگی راحت تر” یک بازار اینترنتی است که تمام محصولات مورد نیازی که فرد می تواند از بازار حقیقی فراهم کند را، در خود جای داده است و بیشتر تمرکز آن بر روی خرید های محلی است.

به این صورت که خریدار از فروشگاه هایی که به آنها اطمینان دارد می تواند خرید کند. علاوه براین کیکی بازار این امکان را نیز برای فروشگاه ها و تولیدکنندگان محصولات فراهم می کند تا محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه کنند و در مقابل نیز خریداران امکان جستجو و بررسی محصولات مورد نیاز و مقایسه آن ها را باهم داشته باشند. پس از جستجو، بررسی و انتخاب محصولات سبد خرید و محصولات انتخاب شده را چک می کنند و آدرس و نحوه ارسال سفارش را انتخاب کرده و به صورت آنلاین مبلغ خود را پرداخت می نمایند.
پس از پرداخت کیکی بازار موظف است سفارش را از فروشنده گرفته و در اسرع وقت به خریدار برساند.

نقطه شروع این استارتاپ از محصولات بهداشتی و شیرینی جات بوده و با چشم انداز عرضه تمامی محصولات مورد نیاز یک فرد نیز مشغول به کار می باشد. در حال حاضر رضا ابارقی به عنوان هم بنیانگذار در کنار محمدحسین مشغول به کار می باشد که در حال تکمیل تیم خود هستند.

کانال های ارتباطی کیکی بازار

افزودن دیدگاه