لنداستارز

لنداستارز چیست؟

لنداستارز رویدادی ۳ ساعته با استاندارد جهانی می باشد که اصلی ترین بخش آن گپ و گفت حضوری با بنیانگذاران استارتاپ های موفق خواهد بود. این برنامه برای اولین بار در کرمان برگزار می شود و پس از این به صورت سری رویدادهای لنداستارز با مهمانان مختلف می باشد. این مهمانان طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملاً دوستانه، داستان کسب و کار و زندگی حرفه‌ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش‌ها و موفقیت‌های خود سخن می گویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که مهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه‌های خود جویا شوند و شبکه ایجاد کنند. این رویداد برای اولین بار در استان کرمان برگزار می گردد.

مخاطبین این رویداد چه کسانی هستند؟

همه افرادی که ایده ای برای راه اندازی کسب و کار دارند، یا کسب و کار خود را شروع کرده اند و در هر مرحله ای از آن هستند، برنامه نویسان، متخصصان تولید محتوا، سرمایه گذاران و همه افراد این حوزه در هر سطحی که باشند می توانند در این رویداد ۳ ساعته شرکت کنند و علاوه بر شبکه سازی از آن در جهت بهبود روند کار خود استفاده نمایند.

مهمانان اولین لنداستارز چه کسانی خواهند بود؟

منصور خضرایی منش بنیانگذار زورق مهمان رویداد و مهران کرمی مدیر شتابدهنده سریرلند کارشناس مجری آن می باشد.

منصور خضرایی منش

 

مهران کرمی

 

اولین لنداستارز در چه زمانی و کجا برگزار می شود؟

این برنامه چهارشنبه هشتم آذرماه از ساعت ۱۷ بعداز ظهر شروع شده و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان بایستی رأس ساعت جهت انجام پذیرش در محل حضور داشته باشند. اولین لنداستارز در اتاق بازرگانی کرمان توسط شرکت فناوری پدیدار برگزار خواهد شد.

ظرفیت رویداد محدود می باشد، برای شرکت در آن هرچه سریعتر ثبت نام نمایید.

ثبت نام رویداد لنداستارز

کانال های ارتباطی رویداد

کانال تلگرام لنداستارز

پیج اینستاگرام لنداستارز

توئیتر لنداستارز

 

 

افزودن دیدگاه