جاده ابریشم

جاده ها همیشه راه های هموار رسیدن بوده اند، اما این بار جاده سکوی پرش شده! فرصت خوبیست برای آمدن و پریدن. باز هم همفکر همیشه در صحنه، تکراسا و ایران توریسم گامی برداشته و سکوی پرشی را برای استارتاپ ها فراهم کرده اند. تور استارتاپی ایران را راه اندازی کرده، شهر به شهر سفر کرده و استارتاپ هایی که حداقل MVP آماده دارند را ملاقات می کنند. کاروان جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق های سرمایه گذاری، استارتاپ ها و کمپانی های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که به دنبال شناخت و کمک به استارتاپ های فعال کشور راهی این سفر می شوند.

این تور از ابتدای آبان از تبریز شروع کرده و به ترتیب روزانه در یکی از شهرهای قزوین، رشت، تهران، اصفهان، یزد، شیراز و مشهد میزبان پیچ های استارتاپ هایی خواهد بود که تا ۶ مهر در سایت F6S فرم پذیرش را پر کرده و تأیید شده اند. بیش از ۴۰۰۰ کیلومتر مسافت برای ملاقات ۱۰۰ استارتاپ، در ۸ شهر طی ۱۰ روز و در نهایت ۱۰ فینالیست که به رویداد کیش دعوت می شوند. کیش که رویدادی متفاوت با ورک شاپ ها، سخنرانان و نشست هایی متفاوت خواهد داشت در نهایت ۳ استارتاپ را به عنوان برترین معرفی خواهد نمود.

جز ۳ استارتاپ برترین و یا ۱۰ استارتاپ فینالیستی بودن لذت عجیبی دارد اما شبکه سازی در جاده ای از اعضای کارآفرینی دنیا لذتی عجیب تر و شاید منافعی کاربردی تر. به جای رفتن به کشورهای دیگر و پرزنت کردن و شبکه سازی اینبار با قالب جاده ابریشم به سراغ شما می آیند تا پرزنت شوند. حالا که بازی در خانه شماست برد هم با شماست. اگر در شهری غیر از ۸ شهر تور هستید می توانید به نزدیکترین شهر میزبان سفر کرده و از این فرصت استفاده کنید. تا ۱۶ مهر برای انجام پذیرش فرصت دارید. ویدئوی زیر چگونگی انجام ثبت نام را آموزش می دهد.

از همین جا وارد وارد سایت ثبت نام شوید.

“نکو” حامی رسانه ای رویداد جاده ابریشم

افزودن دیدگاه