نُد پله ها را گذرانیده و به جلوی درب آسانسور رسیده است

NODE Startup

0
145
نُد

این روزها استارتاپ نُد حال خوبی دارد، با وجود همه مشکلات فنی که پشت سر گذاشت و نفس نفس زنان پله ها را بالا آمد، اکنون به جلوی درب آسانسور رسیده است و خوشحال ازینهمه تلاش و پشتکارش.

این پیشرفت ابتدا با شرکت راهکارهای پایدار آبان شروع شد، مدیر عامل این شرکت جاوید مؤمنی می باشد که سابقه تولید بیش از بیست اپلیکیشن تحت سیستم عامل های موبایل را در رزومه راهکارهای پایدار آبان جای داده است، نُد نیز وارد مذاکره با این شرکت شد که نتیجه اش انعقاد قرارداد همکاری به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان جهت توسعه این اپلیکیشن بود. پس از انعقاد این قرارداد و شروع فعالیت تیم جاوید نسخه آلفا اپلیکیشن جهت تست و رفع باگ در گوگل پلی قرار گرفت.

نوید افراز این بنیانگذار پرتلاش برای بهبود حال استارتاپش به الکامپ ۲۰۱۷ تهران هم رفت و با دست پر برگشت. او برای یکی از مهم ترین بخش های نُد، مارکتینگ آن؛ با یکی از مشهورترین شرکت های تهران تفاهم نامه همکاری امضا نمود. علاوه بر این شرکت ایران سرور نیز تأمین کننده سرورهای نُد و البته حامی این استارتاپ شد.

همه میدانیم که نُد تا این مرحله از کارش به سراغ جذب سرمایه گذار نرفت و خود هزینه هایش را تأمین می کرد، اما نوید که دیگر زمان را در جهت جذب سرمایه مناسب می دانست، دست به کار شد و سرمایه شتابدهی اولیه این شبکه اجتماعی مکان محور را جذب نمود. او در حال حاضر نیز مشغول مذاکره با وی سی های نامی کشور جهت دریافت سرمایه سری A می باشد و می گوید که تا سه ماه آینده به این مهم نیز دست خواهد یافت. البته با چند سرمایه گذار بومی نیز، مشغول به صحبت هایی می باشد تا بتواند نتیجه مثبتی را از این مذاکره ها بگیرد.

 

و خبر خوب اینکه نوید، نوید قرار گرفتن نسخه نهایی اپلیکیشن نُد را در گوگلی پلی تا اواخر مرداد ماه داده است.