اولین نمایش مستند پازلی ها در کرمان

Puzzleys

0
170

ما استارتاپی ها دغدغه های تقریبا مشابهی را تجربه کرده و می کنیم؛ از شادی ها و غم هایمان، ایده دادن ها و پیگیری هایمان، نتیجه دادن و نتیجه نگرفتن ها و خیلی از مسائلی که هم اکنون با خواندن این جملات از جلوی چشممان رد شد. اولین تجربه اکثر ما به رویداد پر هیجان استارتاپ ویکند و داوری های آن بر می گردد. تجارب بعدی از پیگیری تیم و دردسرهای از هم نپاشیدن آن، دویدن به دنبال هم، همه به دنبال ایده و ایده به کجا! در میان این همه دغدغه، عده ای هم هستند که این وضعیت ما را به تصویر می کشند و مستند پازلی ها را بارگذاری می کنند و طبیعتا دیدن این تصاویر برای ما خالی از لطف نخواهد بود.

مستند پازلی ها در سال ۱۳۹۵ به کارگردانی مهدی گنجی و تهیه کنندگی مجتبی میرتهماسب کلید خورد که از ابتدای شهریور ماه در سینماهای گروه هنر و تجربه در کشور شروع به اکران نموده است. مشاور هنری این مستند استارتاپی رخشان بنی اعتماد برنده جایزه بهترین فیلم نامه در جشنواره فیلم ونیز با تجربه ۴ دهه فعالیت در این حوزه می باشد.

پازلی ها نام گروهی چهار نفره از دانشجویان آی‌تی است که با وجود فرصت‌های شغلی مناسب نمی‌خواهند جایی استخدام شوند و علی‌رغم مخالفت نزدیکان‌، دوست دارند کسب‌وکار خودشان را داشته باشند. آن‌ها به یک ایده جدید در صنعت رایانه می‌رسند؛ اما چون در شهرستان زندگی می‌کنند و تجربه و دانش کافی ندارند، نمی‌دانند که چه‌طور باید آن را عملی کنند و از آن پول درآورند. بنابراین از دانشگاه مرخصی گرفته و به امید رسیدن به آرزویشان به تهران می روند؛ ولی زندگی در تهران، خود چالش جدیدی برای آن هاست.

 

 

هم اکنون کرمان در دو نوبت یکشنبه پنجم شهریورماه ساعت ۲۰ همزمان با اصفهان، مشهد و بابل و یکشنبه نوزدهم شهریورماه ساعت ۲۰ در تماشاخانه پارس این اکران را در خود جای خواهد داد.

هزینه بلیط این مستند ۱۰ هزار تومان می باشد و با مراجعه به سایت سینما تیکت و یا از طریق لینک زیر می توانید جهت تهیه بلیط اقدام نمایید.

خرید بلیط مستند پازلی ها

 

 

افزودن دیدگاه