ده استارتاپی که از جاده ابریشم به کیش رسیدند

Silk Raod 100

0
113
رویداد جاده ابریشم

کاروان جاده ابریشم به راه افتاد و در مسیرش صد استارتاپ ایرانی را داوری نمود و طبق برنامه اش برخی از آن ها را انتخاب و به رویداد نهایی دعوت کرد. با ده استارتاپی که از جاده ابریشم به کیش رسیدند، بیشتر آشنا شوید.

لوکوبوک اولین شبکه اجتماعی ایران با محوریت حمایت از نویسندگان و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشد. این استارتاپ تجربه بی نظیر نویسندگی و کتابخوانی را به کاربرانش هدیه می دهد.

آکو اسمارت تکنولوژی استارتاپی در زمینه فناوری های هوشمند می باشد که در این زمینه خدمات و گجت هایی را به مشتریانش ارایه می دهد.

فرانش که آغاز راهش را با آواتک همراه بوده در حال حاضر استارتاپی قوی در زمینه آموزش و یادگیری مهارت هایی است که افراد بدان نیازمند می باشند. این استارتاپ خودش را پل بین دانشگاه و بازار کار می داند.

پیاده استارتاپی است برای سرگرمی و کشف ناشناخته های تهران؛ در تهران برای تهران. با این استارتاپ می توان از برنامه های جدید و متنوع، مکان ها و رویدادهای جذاب تهران مطلع شد و پاتوق های متفاوتی را برای وقت گذرانی پیدا کرد.

تپسل شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال می باشد. این استارتاپ فضایی برای ناشران و تبلیغ دهندگان ایجاد نموده تا یک گروه درآمد تبلیغاتی خود را افزایش داده و گروه دیگر با کمپین های جامع و هوشمند به صورت هدفمند تبلغلیغاتشان را انجام دهند.

موبایل کمک پاسخگوی سؤالات موبایلی افراد خواهد بود. این استارتاپ علاوه بر پاسخگویی تلفنی، تعمیرات موبایل را در منزل و محل کار نیز انجام می دهد.

بار آن استارتاپی در زمینه باربری می باشد، با این پلتفرم افراد می توانند بارشان را آنلاین ثبت کرده، و به صورت آنلاین حمل و پرداختشان را نیز انجام دهند.

اکوبار بستری یکپارچه در زمینه درخواست و جابجایی بار در سراسر کشور است. این استارتاپ تلاش می کند انعکاس دهنده درخواست افراد به رانندگان و متصدیان باربری باشد.

کمدا محلی برای عرضه پوشاک، کیف، کفش و جواهراتیست که افراد دیگر از آن استفاده ای نمی کنند. این وسایل در کمدا به فروش گذاشته شده و محلی برای درآمد و انجام امور خیریه نیز می باشد.

کشمون بازاری آنلاین در حوزه زعفران است. در این پلتفرم افراد و کشاورزهای منتخب زعفران با برقراری ارتباط به خرید و فروش زعفران می پردازند.

“نکو” حامی رسانه ای رویداد جاده ابریشم

 

 

 

افزودن دیدگاه