پارک علم و فناوری برگزار می کند:

 اردوی هدایت اندیشه (استارتاپ ویکند) در تاریخ سوم تا پنجم خرداد ماه ۹۶، با تسهیلگری ابراهیم زرگران در کرمان برگزار می گردد. افراد پس از ثبت نام و تهیه بلیط از سایت ایوند، سه روز تجربه، یادگیری و هیجان را در فضای بسیار زیبا و مجهز دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته (هایتک) در کنار تسهیلگر و منتورهای باتجربه بومی و غیربومی می گذرانند. شرکت کنندگان پر انگیزه‌ این رویداد شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک هستند تا ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا بر‌گزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در استارتاپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می‌شود، اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! این برنامه از ساعت ۴ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۱۰ شب روز جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (کمتر ۱۰۰ نفر در ۱۰ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌گردند، ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. این رویداد در سطح جهانی توسط برندهای معتبری همچون گوگل، مایکروسافت، آمازون و … حمایت تجاری می‌گردد.

مهلت ثبت نام تا ۲۹ اردیبهشت ماه می باشد، اما کسانیکه مایل به گرفتن تخفیف ۲۵ درصدی ثبت نام می باشند، در کاتال تلگرام اکوتک @ecote عضو شده و از طریق دریافت کد تخفیف از حامی رسانه ای این رویداد، ثبت نام خود را انجام دهند. سایت ثبت نام:

https://evnd.co/YQv1j

2 ديدگاه

  1. سلام و درود
    محدودیت در دسترسی !! راه های ارتباطی انگار مسدوده !! یکم ازادتر یکم صمیمی تر یکم راحت تر !! اینجا کرمانه ها !
    فاصله زمانی زیاد برنامه ها !! یکم کوتاه تر ! برنامه های بیشتر !
    کار تیمی کم !! اصلا دیده نمیشه ! یکم social تر !!
    کرمان نه اصفهانه نه تهرانه و نه مشهد و ….!! کرمان کرمانه !!! پس استراتژیش باید از نوع کرمانی باشه

افزودن دیدگاه