دومین استارتاپ ویکند رفسنجان

0
63
استارتاپ ویکند رفسنجان

دومین استارتاپ ویکند رفسنجان، ۲۳ الی ۲۵ فروردین ۱۳۹۶

استارتاپ‌ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی (Experiential Education) است که  طی ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌گردد. در این برنامه شـرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. این رویداد برای اولین بار با موضوع تکنولوژی در تاریخ ۱۵ الی ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴ در دانشگاه ولی عصر برگزار شد و این دفعه نیز دانشگاه ولی عصر آن را برای دومین بار با تسهیگری مهدی نیازی منش برگزار می کند. دومین استارتاپ ویکند رفسنجان زمینه خاصی نداشته و هر نوع ایده ای می تواند در آن مطرح شود.

لذا اگر در هر زمینه ای دارای ایده هستید، یا علاقه مند به شروع کسب و کاری نو هستید در این رویداد شرکت کنید و با توجه به حضور مربیان، داوران و سرمایه گذاران در این حوزه، کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

منتورهای این رویداد؛ محمد زاهدی، مهران کرمی، مسیح مقدم، علی جعفری، داوود دهقان، علی عباسی، نوید بهرنگی، معین معین زاده، فرجام مهدوی و امیرمهدی نیک اختر می باشند. پنل داوری دومین استارتاپ ویکند رفسنجان را نیز آرش برهمند، شاهین طبری و پویا محمودیان تشکیل می دهند.

 

سایت ثبت نام استارتاپ ویکند رفسنجان

افزودن دیدگاه