استارتاپ تیتر؛ سامانه ی انتشار آنلاین نشریات

Titr Startup

0
107
نشریات

نشریات برای همه از معتبرترین منابع اخبار هستند. افراد برای دسترسی به این منابع معمولا به دکه های روزنامه فروشی می روند و گاهی جلوی دکه‌ها می ایستند و به صفحه‌ی اول نشریات نگاهی می اندازند تا آن نشریه مورد علاقه خود را پیدا کرده و تهیه کنند. البته در برخی روزها که برنامه روزانه شلوغی دارند، قید این کار و در نتیجه خواندن نشریات و اخبار آن روز را می زنند. اما تیتر؛ با ارایه ارزش پیشنهادی خود گامی در جلوگیری از این اتفاق برداشته است.

تیتر، سامانه آنلاین انتشار نشریات محلی استان کرمان، از متفاوت های این حوزه می باشد. مسعود باژیان بنیانگذار این استارتاپ اینگونه می گوید که؛ از طریق تیتر افراد می توانند به آرشیو منظم هر نشریه دسترسی پیدا کنند، همچنین دسته بندی نشریات بر اساس محتوا، درج نظر و اعلام علاقه مندی (که با لایک مشخص می شود) و آیتم های دیگر در تیتر قابل دسترسی می باشد.

از طرفی نشریات راجع به مواردی چون تعداد مخاطبان و میزان علاقه مندیشان، محتواهای پرمخاطب و کم مخاطب، نقدها و دیگر موارد به صورت نموداری و یا با جزئیات اطلاعاتی به دست می آورند. به این ترتیب نشریات وارد رقابت با یکدیگر شده و جهت افزایش مخاطبان خود تلاش بیشتری را در پیش می گیرند. چشم انداز تیتر پک کاملی از نشریات و امور مربوط به آن ها در سراسر کشور می باشد؛ که نقطه شروعشان استان کرمان بوده است.

تیتر در حال حاضر با مسعود باژیان بنیانگذار و مهشاد عسکری هم بنیانگذارش مشغول به کار می باشد. این استارتاپ نیز به دلیل نیافتن هم بنیانگذار فنی، این بخش خود را به شرکت راهکارهای آبان پایدار برون سپاری نموده است. این استارتاپ بزرگترین مشکل خود را کمبود منابع انسانی و عدم حمایت جدی نشریات می داند.

کانال های ارتباطی تیتر

گروه تلگرام تیتر

وبسایت تیتر

لینک دانلود اپلیکیشن تیتر نسخه اندروید

لینک دانلود اپلیکیشن تیتر نسخه آی او اس

 

افزودن دیدگاه