برگزاری سمینار تخصصی آموزشی گردشگری در کرمان؛ پنجم و ششم شهریور ماه

0
85

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان پس از همکاری در برگزاری استارتاپ ویکند گردشگری، توریسم آپ و دیگر رویدادهای حوزه گردشگری سمینار تخصصی دیگری در راه دارد. این دوره به مدت دو روز در حوزه گردشگری با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان برگزار می گردد. این سمینار که با موضوعات بازاریابی مقاصد گردشگری، اکوتوریسم، روستا گردی، اقامتگاه های بوم گردی و نقش آن در توسعه پایدار گردشگری برگزار می گردد؛ همکاری دانشگاه  Modul وین از دانشگاه های مطرح گردشگری اروپا را با خود به همراه دارد. همچنین با توجه به سبک نوآورانه این سمینار آموزشی، شرکت WhatAVenture اتریش که از مهمترین شرکت های جهان در زمینه مدیریت نوآوری سازمانی می باشد، در برگزاری این دوره همکاری دارد.

این سمینار اساتید مجربی را نیز در خود دارد. یکی از مدرسین این سمینار Dr. Helmut Zulles از اساتید دانشگاه Modul و از مشاورین مجرب حوزه گردشگری در اتریش است. Dr. Stefan Perkmann Berger مدیر عامل شرکت WhatAVenture و متخصص حوزه مدیریت نوآوری مدرس دیگر این دوره تخصصی نیز می باشد.

این دوره در تاریخ پنجم و ششم شهریور ماه ۹۶ در اتاق بازرگانی کرمان برگزار می گردد. حداکثر زمان مهلت جهت ثبت نام تا روز شنبه چهارم شهریور ماه می باشد.

هزینه دوره ۷۰۰ هزار تومان است. البته این هزینه برای اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان و افرادی که از طرف اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان معرفی می شوند؛ ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

وجه ثبت نام نیز به شماره حساب ۲۲۰۲۱۰۸۳۱۰ بانک تجارت به نام اتاق بازرگانی استان واریز گردد.

ثبت نام افراد تنها با واریز وجه و ارسال فیش آن به شماره فکس ۰۳۴-۳۲۴۶۶۴۱۰ و یا ارسال تصویر آن به آدرس ایمیل kccim.commission@gmail.com نهایی می گردد.

به تمامی شرکت کنندگان در این دوره تخصصی نیز گواهی مشترک دانشگاه Modul و شرکت WhatAVenture اعطا می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۰۳۰۱ تماس حاصل فرمائید.

افزودن دیدگاه